ÖZÇELİKLER Hakkında

        

 1976 yılında Bolu'da inşaat sektöründe faliyetlerini başlatan ÖZÇELİKLER, 1978 yılında ikinci bir sektör olarak ÖZÇELİKLER CAM SANAYi firmasını kurmuştur. Birkaç yıl içerisinde düz cam, ve dekoratif cam üzerine bölgenin en büyük tedarikçisi konumuna gelmiştir. Kurulduğu ilk günden beri ahlaklı ticari anlayışı ilke edinerek faliyetine devam eden ÖZÇELİKLER CAM, yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek bölgedeki konumunu güçlendirmiştir.

           Aynı oranda inşaat sektöründe getirdiği yeniliklerle ve bünyesine kattığı birçok marka bayiliklerleri ile bölgenin en ileri yapı marketi durumuna yükselmiştir. 

          1990 yılında Isı Yalıtımlı Çift Cam imalatına başlayan ÖZÇELİKLER CAM, Bolu ve çevre illerin çiftcam ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılamış, halen daha karşılamaya devam etmektedir.

          2001 yılında ÖZÇELİKLER firması günümüz inşaatlarının en önemli yalıtım öğeleri olan PVC Doğrama (Plastik Doğrama) ve Dış Cephe İzolasyonu (Cephe Montolama) sektörüne giriş yapmıştır. PVC sektöründe WİNSA markasını bünyesine katan ÖZÇELİKLER CAM, PVC Doğramadaki Bolu'da bilinen kalite anlayışını temelinden değiştirmiştir. Son teknolojik makina ve ekipmanlarıyla sektöre giriş yapan ÖZÇELİKLER CAM, bölgede PVC sektörünün kalite standartlarını belirleyen firma konumunda bulunmaktadır. Referans listesi, bölgenin en prestijli inşaat projeleri, lüx daireler ve villalar olarak özetlenebilir.

          2008 Yılında ÖZÇELİKLER CAM, düzcam temper hattı kurarak temperli cam imalatına başlamıştır. 2008 yılının başlarından 2010 yılının son aylarına kadar bölge illerdeki beyaz eşya ve mobilya sektörlerinin temperli cam üretimini üstlenmiştir.

          2011 yılından itibaren ÖZÇELİKLER CAM SANAYİ, yeni bir sektör olan katlanır cam balkon imalatçılarına yönelik 8 mm temperli cam üretimine ağırlık vererek, uygun fiyat ve hızlı hizmet anlayışıyla sektördeki ilerleyişini hızla devam ettirmektedir.

                                                                                                   ÖZÇELİKLER CAM SANAYİ


ÖZÇELİKLER CAM SANAYİ 2013

D-100 Karayolu Üzeri Sanayi Sitesi

MERKEZ / BOLU

Telefon : + 90 (374) 215 31 67

Fax      : + 90 (374) 215 31 66

İçerik Rss - Haberler Rss

Tasarım ve Programlama: Omn Portal